به نام خدا

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد***** عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد


خداوند منان را سپاسگزارم که در سایه الطاف بیکرانش، فرصت تجربه همکاری با مجموعه تکین کو را بر من ارزانی داشت تا با الهام از دانش،تجربه و تعهد پرسنل گام در مسیر آینده بگذاریم.
فرارسیدن سال نو، نویدبخش افکار،کردار و تصمیمات نو برای آینده است، آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. سال نو سرآغاز سرسبزی وشکوفایی است ،
الهام گرفته  از آنچه خداوند مقدمه شکوفایی قرار داده است و از دل اعتدالی که خداوند بر جهان قرار داده است.
 سال 99 را با تمام فراز و نشیب ها، غم ها، شادی ها و بخصوص با شیوع بیماری کرونا پشت سر گذاشتیم. در سالی که گذشت مشکلات و موانع ناخواسته بر شرکت ما نیز اثر گذاشت اما با یاری خداوند متعال و تلاش و ایستادگی مدیران مجموعه و هلدینگ،کارشناسان و تمامی همکاران ستادی و اقماری از آنها گذر کردیم. اکنون زمان آن رسیده که با تکیه بر تجربه گذشته و افق پیش رو ضمن تداوم گام برداشتن در مسیر رشد و پویایی بی وقفه همگام با طبیعت ،با تلاش و همدلی یکایک کارکنان محترم که مهمترین سرمایه شرکت محسوب می شوند، در راستای شکوفایی شرکت متعهد به تامین  منافع مشتری و ارتقای تعالی سازمانی تا سطح دستیابی به اعتبار بین المللی ،تقویت رضایتمند محوری و حافظ منافع ذی نفعان گام برداریم.
با عرض تبریک حلول سال نو،ضمن آرزوی سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برای ملت ایران بخصوص کلیه همکاران گرامی و خانواده محترمشان امیدواریم با حول و قوه الهی سعادت توفیق در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت عزیزمان را داشته باشیم.

(مهندس علیزاده -مدیر عامل )