محمد رضوانی‌فر شفافیت اولویت اصلی  شستا است

محمد رضوانی‌فر شفافیت اولویت اصلی شستا است

محمد رضوانی‌فر: شفافیت اولویت اصلی شستا است/شستا یک شهروند خوب است

سومین نشست سفیران شفافیت(مدیران روابط عمومی شرکت‌های تابعه شستا) عصر دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی و با حضور محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا برگزارشد .

محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران روابط عمومی شستا و آرزوی سلامت و قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: روابط عمومی جمع علم، فن و هنر است. از این جهت علم است که فعالان این حوزه باید دائما در حال علم آموزی باشند، از این جهت هنر است که دائما باید همراه با خلاقیت و نوآوری باشد. از این جهت فن است که همواره نیازمند تجریه دیگران است.

مدیرعامل شستا در تشریح وظیفه اصلی روابط عمومی در سازمان‌های اقتصادی گفت: انتظار از روابط عمومی در سازمان های اقتصادی نظیر شستا ایجاد اعتماد به سازمان در یک بستر کاملا شفاف است.اعتماد به عملکرد، اعتماد به گزارش‌ها، اعتماد به محصولات سازمان اقتصادی.

رضوانی فر در ادامه با اشاره به رونمایی از سند راهبردی اطلاع‌رسانی و روابط عمومی شستا و  تاکید بر ضرورت هماهنگی، همخوانی و همسویی استراتژی روابط عمومی با استراتژی های کلان این شرکت گفت: این نکته باید توسط روابط عمومی های شستا تبیین شود که شستا و شرکت‌های تابعه  آن یک شهروند خوب است. شهروند خوب بودن شرکت های شستا یعنی آنها همه مسئولیت‌های اجتماعی و تعهدات قانونی خود را ایفا می کند، مالیات و حق بیمه کارکنان و حقوق آنها را به موقع پرداخت می کند و به مسئولیت های محیط زیستی خود عمل می کند.

ایشان در خصوص دستاوردهای شستا در یک سال اخیر گفت:سود خالص تجمیعی ۱۸۷ شرکت مدیریتی شستا از ۷۰۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۷ به ۱۹۰۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۸ رسیده است. روشن است که این مهم در سایه تلاش مستمر ۴۷ هزار پرسنل زحمت کش و خدوم در تک تک این شرکت‌ها بدست آمده است. 
 
وی افزود: در ۳۱ خرداد سال نود و هفت سود خالص شرکت اصلی شستا ۱۲۰۰ میلیارد تومان بود. در ۳۱ خرداد نود و هشت این عدد به ۴۵۰۰ میلیارد تومان رسید. اما این عدد در ۳۱ خرداد امسال به بیش از ۱۸۰۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.
رضوانی‌فر در پایان مسیر طی شده در ماه‌های اخیر و موفقیت های بدست آمده در حوزه‌های مختلف از جمله روابط عمومی‌های شستا را مرهون توجه و حمایت‌های بی شائبه وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی دانست و نسبت به تداوم روند کنونی در شستا ابراز امیدواری کرد. 
حسن محمدی مدیرروابط عمومی شستا در این نشست با اشاره به تشکیل شورای ارتباطات شستا با حضور روزنامه نگاران خوشنام، از محصول تلاش آنها نام برد که عبارت بود از:
رونمایی از سند راهبردی روابط عمومی شستا، تجلیل از روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی فناوران، سیمان خزر، کلرپارس، معدنی املاح ایران، توزیع داروپخش، سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، مس باهنر، صنایع عمومی تامین به عنوان روابط عمومی برگزیده معرفی اعضای جدید شورای ارتباطات شستا از دیگر برنامه‌های سومین نشست سفیران شفافیت شستا بود.