نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد

عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد

ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد

چشم نرگس به شقایق نگران خواهد شد.

 

 

فراش باد صبا را گفته تا فرش زمردین بگسترد و دایه ابر بهاری را فرموده تا بنات نبات در مهد زمین بپرورد. 

می‌رود زمستان سرد و جایگاهش را به موسم نویدبخش حیات می‌دهد. سبزی و حیات دوباره طبیعت، پاداش استقامت در برابر سختیها و مصائب است و اینگونه است که بهاران قدومش را بر دیدگان زمین می‌گذارد و آغازش را مژده می‌دهد و روز نو و بخت نو فرا می‌رسد. خجسته باد چنین نوروزی که فرا رسیدن بهار طبیعتش، قرین رحمت با بهار قرآن و ماه پر فیض رمضان است. و چه زیبا سعادتی‌ است حلول رمضان کریم در بهار زندگانی؛ چرا که تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن، فرصتی مغتنم برای رشد معنوی است. 

 

در سالی که پشت سر گذاشتیم، با از سر گذراندن مصائب بسیار و همچنین با تلاش و ممارست همکاران گرامی، متخصص و دارای دانش فنی، به حمدالله توانستیم به مجموعه بازرسی فنی تکین کو، رونق و جانی دوباره بخشیده و در مسیر درخشش و رشد قرار گیرد.

پیرو فرمایشات گهربار رهبر گرانقدر انقلاب، بر آنیم در سال پیش رو و در راستای مهار تورم و رشد تولید، توان علمی، فنی و اجرایی خود را به کار گیریم و با اقداماتی جهادی در جهت آبادانی و عمران ایران اسلامی، برای رفع موانع، استقامت در برابر تحریمها و رشد تولید، تلاشمان را بطور شایسته و مضاعف به کار بندیم. 

 در این راستا با مدد از حضرت حق و تکیه بر حمایت و مساعدت بزرگان صنعت و مقامات عالی کشوری، عزممان را جزم و در راستای شکوفایی صنعت ایران اسلامی، مسیر را برای عبور از موانع، محکم تر و کارآمدتر از پیش هموار خواهیم کرد.

 

همه ساله بخت تو پیروز باد

شبان سیه بر تو نوروز باد

و من الله توفیق

محمدعلی علیزاده فرد