مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل تاپیکو با حضور قائم مقام شستا انجام شد؛

تداوم جوانگرایی در شستا/ رضا توکلی سرپرست تاپیکو شد

در مراسمی با حضور قائم مقام شستا و اعضای هیات مدیره هلدینگ تاپیکو، رضا توکلی به عنوان سرپرست جدید این شرکت منصوب و از خدمات مهندس ابوئی مهریزی در دوره تصدی این سمت قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی تاپیکو، مصطفی زهتابیان عضو هیات مدیره و قائم مقام شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات حسین ابوئی مهریزی مدیرعامل پیشین هلدینگ تاپیکو گفت: خدمت در مجموعه شستا، امانتی است که به هریک از ما سپرده شده و امیدواریم که بتوانیم به خوبی از این امانت حراست کرده و طوری عمل کنیم که منافع آن برای ذینفعان اصلی شرکت که عمدتاً بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی هستند بصورت حداکثری باشد.

وی با اشاره به تداوم سیاست جوانگرایی و انتصاب از درون در مجموعه شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی گفت: جناب آقای توکلی از جوانانی هستند که از کارشناسی در مجموعه تاپیکو حضور داشته و با انتصاب ایشان یک تغییر نسل در سطح مدیریتی انجام شد که امیدواریم با استفاده از تجربیات بزرگان مجموعه به خوبی استفاده کنیم.

زهتابیان با تاکید بر ضرورت هم افزایی بین کل شرکتهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد:  انتظار این است که جناب آقای توکلی در هماهنگی با هیات مدیره خواسته‌های مجموعه شستا و تامین اجتماعی را جلو برده و از ظرفیت شرکتهایی که در همه زمینه‌ها در مجموعه وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی وجود دارد استفاده شود. 

وی تصریح کرد: ضرورت دارد با شناسایی این ظرفیت‌های موجود در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اساس آیین نامه های داخلی و امکانات موجود، در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های تاپیکو از این ظرفیتها به نحو شایسته استفاده شود.

وی ادامه داد: در خصوص پروژه‌ها انتظار داریم که هم مستندسازی و هم تأمین مالی این پروژه‌ها با جدیت پیگیری شده و در خصوص زمان بندی اجرای پروژه‌ها تا جایی که امکان دارد بصورت شبانه روزی پیگیری شود تا کارها با قدرت تر از قبل جلو برود.

بر اساس این گزارش، رضا توکلی متولد 1358 و دارای مدرک کارشناسی حسابداری است. وی کار خود را در هلدینگ تاپیکو به عنوان رئیس حسابداری مدیریت آغاز کرده و در مدت 9 سال با سیاست ارتقای درون سازمانی مجموعه تاپیکو در مسئولیت‌هایی همچون ریاست حسابداری مدیریت، مدیریت امور مالی و بودجه، مدیریت مجامع و مالکیت سهام و معاونت مالی و تأمین منابع خدمت کرد.

7 سال سابقه حسابرسی و سرپرست حسابرسی، کارشناس ارشد مالی بانک دی، نایب رئیس هیات مدیره شرکت سامان بارز، نایب رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران، عضو هیات مدیره صنایع شیمیایی رازی و نایب رئیس هیات مدیره پالایشگاه ستاره خلیج فارس از دیگر سوابق اجرایی وی به حساب می‌آید.